Порошенко розраховує на більші інвестиції ЄБРР

Україна розраховує на значне збільшення інвестицій з боку Європейського банку реконструкції та розвитку, а також на підтримку реформ у державі.

На цьому наголосив Президент Петро Порошенко на зустрічі з президентом ЄБРР Сумою Чакрабарті у понеділок у Києві, повідомляє прес-служба Глави держави.

«Ми розраховуємо на значне збільшення інвестицій з боку ЄБРР, а також на те, що ЄБРР підтримає нас на шляху реформ в частині взаємодії з Національною радою реформ», — сказав Порошенко.

Він поінформував співрозмовника про прогрес у реформуванні, зокрема, про практичні кроки щодо боротьби з корупцією — створення Антикорупційного бюро, щодо впровадження судової реформи, дерегуляції для створення сприятливого інвестиційного клімату. Зроблено суттєві кроки зі стабілізації ситуації у фінансовій сфері.

Крім того, за словами Президента, наближається до завершення підготовка нової угоди з МВФ, яку націлено на «достатньо амбітну стратегію реформ». Він висловив надію на підписанні Меморандуму з МВФ у найближчі дні.

Глава держави також відзначив велику фінансову підтримку, яку Україні надають або готові надати низка країн на двосторонньому рівні — США, Канада, Японія, Австралія, Швейцарія, а також Європейський Союз та Світовий банк. Ця допомога створює так звану «фінансову подушку», яка має забезпечити успіх реформ, сказав Порошенко.

У свою чергу президент Банку запевнив, що для ЄБРР співробітництво з Україною зараз є одним з пріоритетів.

Підписка на новини

Щоденні новини Time-UA.com на Вашу поштову скриньку. Отримуйте на свій E-mail останні новини за добу!