Євродепутат: Люди в Україні не піддалися залякуванню й проголосували за єдність

«Ми закликаємо Росію визнати результати голосування й конструктивно співпрацювати з новим президентом»,— заявив у неділю, 25 травня, в Брюсселі голова комітету Європарламенту з питань зовнішньої політики Ельмар Брок. Як повідомляє інформаційне агентство dpa, євродепутат з Німеччини наголосив на тому, що «люди в Україні не піддались залякуванню й проголосували за єдність країни та демократію».

Голова комітету Європарламенту з питань зовнішньої політики Ельмар Брок привітав Петра Порошенка з його ймовірною перемогою на виборах і закликав Росію визнати результати голосування.

За даними Національного екзит-полу, на виборах лідирує Петро Порошенко — він набрав 55,9 відсотка голосів, повідомляє телеканал «1+1». Юлія Тимошенко, за цими даними, набрала 12,9 відсотка, Олег Ляшко — 8 відсотків голосів, Анатолій Гриценко — 6,3 відсотка голосів, а Сергій Тігіпко — 4,7 відсотка голосів.

Окрім того під час президентських виборів в Україні проводився Всеукраїнський телевізійний екзит-пол. За його даними, найбільшу кількість голосів на виборах також здобув Петро Порошенко — він набрав 57,3 відсотка голосів, повідомляє телеканал «1+1». Юлія Тимошенко, за даними даного екзит-полу, набрала 12,4 відсотка голосів. Третій результат, за даними даного екзит-полу, також продемонстрував Олег Ляшко — 8,7 відсотка голосів. За Анатолія Гриценка за цими даними, віддали свої голоси 6 відсотків виборців, а за Сергія Тігіпка — 4,4 відсотка голосів.

Підписка на новини

Щоденні новини Time-UA.com на Вашу поштову скриньку. Отримуйте на свій E-mail останні новини за добу!