Потрібно продовжити зусилля з реалізації мінських домовленостей – Штайнмаєр

Голова МЗС Німеччини Франк-Вальтер Штайнмаєр вважає за необхідне продовжити зусилля з реалізації мінських домовленостей і ввести в дію наступну фазу з відведенням важких озброєнь. Слова Штайнмаєра наводить міністерство закордонних справ Німеччини у Твіттер. «Потрібно продовжити зусилля для (реалізації домовленостей) «Мінськ-2» і ввести в дію наступну фазу з відведенням важких озброєнь», — йдеться в повідомленні.

Штайнмаєр також висловив стурбованість загостренням ситуації поблизу Дебальцева і наголосив на необхідності гарантування безпеки для спостерігачів ОБСЄ.

Twitter Embed Tweet

Twitter Embed Tweet

​​Напередодні місія спостерігачів ОБСЄ через перешкоди бойовиків не змогла проїхати в район Дебальцева. Експерти зафіксували там артилерійний обстріл близько 10 години ранку. Пізніше представник угруповання «ДНР» Денис Пушилін заявив, що спостерігачів в Дебальцеві взагалі не було.

Президент Петро Порошенко доручив силам, задіяним в АТО, припинити вогонь з опівночі 15 лютого. В штабі АТО заявляють про нічні обстріли з боку бойовиків по позиціях українських військових, і найскладнішу ситуацію фіксують якраз в районі Дебальцева.

Підписка на новини

Щоденні новини Time-UA.com на Вашу поштову скриньку. Отримуйте на свій E-mail останні новини за добу!