Радбез ООН найближчим часом проведе зустріч щодо Ємену, прийняття резолюції щодо України поки під питанням

КИЇВ. 15 лютого. УНН. Рада Безпеки ООН в найближчі години проведе позачергову зустріч щодо Ємену, в ході якої планується прийняти резолюцію на підтримку політичного врегулювання кризи в цій країні, в т й же час прийняття резолюції по Україні поки під питанням. Про це повідомляє «ТАСС».

Відкрита зустріч з питання порядку денного «Ситуація на Близькому Сході» пройде сьогодні в 17:00 (00:00 за київським часом).

Представлена в суботу остання версія проекту резолюції по Ємену закликає всіх гравців в країні, в першу чергу, шиїтських бунтівників-хоуситів, врегулювати розбіжності мирним шляхом. У документі засуджуються дії хоуситів, щоб розпустити парламент і встановили контроль над органами влади, а також міститься вимога про те, щоб бунтівники «негайно і без попередніх умов» вступили в переговори, які ведуться за посередництва ООН.

Тим часом як і раніше не ясна ситуація з проектом резолюції на підтримку мирних домовленостей по Україні, який був внесений РФ в пʼятницю. Передбачалося, що документ може бути прийнятий в неділю, але на даний момент зустріч, в ході якої відбудеться г лосування, що не скликана.

«Це питання вирішується зараз»,— повідомив дипломат однієї з країн-членів Радбезу.

Підписка на новини

Щоденні новини Time-UA.com на Вашу поштову скриньку. Отримуйте на свій E-mail останні новини за добу!