У німецькому бундестазі хочуть Нобелівську премію миру для Меркель

Депутати німецького бундестагу вважають канцлера країни Ангелу Меркель гідною Нобелівської премії миру за її роль в досягненні у Мінську мирних домовленостей щодо врегулювання української кризи.

Про це повідомляє Bild am Sonntag, передає власний кореспондент Укрінформу.

«Те, чого фрау Меркель досягли разом з президентом Олландом у Мінську, неймовірно. Якщо це приведе до стабільного миру, вручення Премії миру за таке досягнення стало б логічним кроком»,— наводить видання висловлювання депутата парламенту від партії ХДС, голови німецько-української парламентської групи Карла-Георга Вельмана.

Водночас Вельман застерігає від передчасного оптимізму: «Ми говоримо поки тільки про припинення вогню, не знаючи, скільки воно протримається». До того ж, додає депутат, Україну ще чекає дуже тривале відновлення, у тому числі економічне.

Нобелівської премії для канцлера вимагають і інші депутати, зокрема член ХДС Сільвія Пантел, яка стверджує, що «там, де інші політики намагаються нацькувати народи Європи один на одного, вони (Меркель і Олланд) бачать свою місію в тому, щоб обʼєднати Європу».

Підписка на новини

Щоденні новини Time-UA.com на Вашу поштову скриньку. Отримуйте на свій E-mail останні новини за добу!