Порошенко закликав представників ОБСЄ негайно вирушити у Дебальцеве моніторити перемир’я

Президент України Петро Порошенко закликав представників ОБСЄ негайно вирушити у Дебальцеве і забезпечити ефективний моніторинг припинення вогню з обох сторін. На цьому він наголосив у своїй заяві з Генерального штабу, яка транслювалася у прямому ефірі.

«По усіх секторах, особливо по дебальцевському плацдарму, ми запросили представників ОБСЄ спеціальної моніторингової місії, яка має забезпечити моніторинг і верифікацію режиму припинення вогню, представників Спільного центру по контролю координації режиму припинення вогню – негайно вирушити в Дебальцеве, переконатися: дорога розблокована і забезпечити ефективний моніторинг, верифікацію, контроль режиму припинення вогню з обох сторін», − зокрема, сказав Порошенко.

Також він віддав наказ представнику України в Спільному центрі по контролю координації питань припинення вогню генерал-майору Олександру Розмазніну забезпечити ефективний контроль за режимом припинення вогню у визначених секторах.

Перед цим начальник Генштабу Віктор Муженко доповів президенту, що керівники секторів А, Б, С, М в зоні АТО приступили до виконання наказу щодо припинення вогню.

12 лютого в Мінську лідери України, Росії, Франції, Німеччини та Франції домовилися про припинення вогню на Донбасі з 15 лютого з 00:00.

Підписка на новини

Щоденні новини Time-UA.com на Вашу поштову скриньку. Отримуйте на свій E-mail останні новини за добу!