Прем"єр закликає депутатів позачергово зібратись 25 лютого

Премʼєр-міністр Арсеній Яценюк пропонує скликати в останній декаді лютого позачергове засідання Верховної Ради для ухвалення змін до закону про Держбюджет, перегляду якого вимагає Міжнародний валютний фонд.

Про це він заявив на засіданні уряду в суботу, передає кореспондент Укрінформу.

«Я буду проводити зустрічі з членами коаліції і главою парламенту, і не виключено, що нам треба буде зібрати позачергове засідання Верховної Ради і на позачерговому засіданні (орієнтовно, якщо ми домовимося, це числа 25-го) прийняти весь пакет законів, який буде опрацьований депутатами і який в оперативному режимі дасть можливість Раді директорів МВФ уже формально затвердити рішення про нову чотирирічну програму співпраці між Україною та Міжнародним валютним фондом. І це розкриє можливості для інших наших партнерів далі продовжувати допомогу Україні і нам виходити з цієї складної ситуації»,— сказав глава уряду.

Він поінформував, що на сьогоднішньому засіданні Кабмін має затвердити проект змін до закону про Держбюджет, а вже у понеділок уранці цей законопроект буде зареєстрований у ВР.

«До цього закону буде додане законодавство, яке передбачає формування доходної і видаткової частини Держбюджету. Це будуть зміни до низки законів, Податкового кодексу, законодавства про пенсійне забезпечення. Тому в понеділок ми просимо, щоб парламент взявся до активної роботи для того, щоб до кінця поточного місяця ми прийняли відповідне законодавство»,— наголосив Премʼєр-міністр.

Підписка на новини

Щоденні новини Time-UA.com на Вашу поштову скриньку. Отримуйте на свій E-mail останні новини за добу!