Українці розчарувалися в чинній владі - В.Медведчук

КИЇВ. 14 лютого. УНН. Українці з кожним днем все більше розчаровуються і «майданних лідерах», і проведеній ними політики. Про це у своєму блозі на сайті громадського руху «Український вибір» пише лідер руху Віктор Медведчук.

На думку політика, українці вже втратили віру в те, що в найближчі роки країні вдасться не те щоб досягти європейського рівня життя, а хоча б повернутися до тих скромних соціальних стандартів, які були в 2013 р.

«Рік правління євроінтеграційної команди, безумовно, запамʼятається українцям. І насамперед — обвалом економіки і обвалом національної валюти. В Україні також зросли тарифи і ціни на всі без винятку товари і послуги, навіть ті, що абсолютно не привʼязані до долара. Ціни на бензин зросли в два рази, на ліки — в три-чотири. Комунальні платежі, вартість проїзду на всі види транспорту ростуть як на дріжджах»,— зазначив він.

Однак, підкреслив В.Медведчук, зарплати і пенсії залишилися на колишньому рівні. «Про соціальні стандарти уряд воліє не згадати, втім, як і про європейські стандарти життя. У підсумку мільйони наших співгромадян виявилися на межі виживання».

Підписка на новини

Щоденні новини Time-UA.com на Вашу поштову скриньку. Отримуйте на свій E-mail останні новини за добу!