МЗС Росії: заручників у Слов"янську можуть віддати спецпредставнику Путіна

Проросійські сепаратисти у Слов'янську готові відпустити своїх заручників, але на певних умовах, повідомляє інформаційне агентство dpa з посиланням на повідомлення російського МЗС, поширене у п'ятницю, 2 травня, після телефонної розмови міністра закордонних справ Росії Сергія Лаврова з федеральним президентом Швейцарії та теперішнім головою ОБСЄ Дідьє Буркгальтером.

Сепаратисти у Слов'янську готові відпустити заручників у супроводі спецпреставника російського президента. Про це повідомляє МЗС Росії.

Під час розмови йшлося про те, що сепаратисти у Слов'янську "готові передати європейських військових представнику президента Російської Федерації В. Лукіну за розуміння, що київська влада не буде чинити перешкод для здійснення цієї місії", повідомляється на сайті російського зовнішньополітичного відомства.

"З керівництвом Слов'янська вже досягнуті попередні домовленості про те, що європейські офіцери зможуть виїхати з міста у супроводі Лукіна без долучення до його команди інших іноземних представників", - йдеться в коментарі російського МЗС.

Українська сторона не була поінформована про приїзд в Україну 2 травня Володимира Лукіна, цитує інформаційне агентство "Інтерфакс-Україна" коментар українського зовнішньополітичного відомства. Утім, як повідомляється, попри обставини його прибуття в Україну та з огляду на пріоритет звільнення заручників, Київ готовий обговорювати рішення цієї проблеми з ним та іншими можливими посередниками.

Спецпредставник російського президента Лукін був відряджений на Схід України за вказівкою Володимира Путіна. У Москві йому доручили вести переговори про звільнення захоплених у Слов'янську іноземних військових спостерігачів.

Підписка на новини

Щоденні новини Time-UA.com на Вашу поштову скриньку. Отримуйте на свій E-mail останні новини за добу!