Мінська зустріч покаже, куди рухатися далі — Держдеп

У Вашингтоні вітають проведення зустрічі в столиці Білорусі у «норманському форматі» (Україна, Росія, Франція, Німеччина) та вважають це частиною дипломатичних зусиль у пошуку шляхів розвʼязання ситуації в Україні, втім не коментують своїх очікувань.

Про це зазначила в середу під час щоденного брифінгу речник Держдепартамент США Джен Псакі, передає власний кореспондент Укрінформу.

«Ми, звичайно, вітаємо сьогоднішні переговори (в Мінську — ред.), ми підтримуємо ці зусилля»,— наголосила представник Держдепу.

Вона зауважила, що хоча США не представлені на цій зустрічі, вони брали і продовжать брати активну участь в процесі розвʼязання ситуації в Україні. За її словами, Вашингтон дотримується певних принципів у цьому процесі, які базуються на виконанні Мінських домовленостей.

Відповідаючи на прохання прокоментувати очікування американської сторони від переговорів у Мінську, Псакі зауважила, що не стане робити прогнозів. «Ми поки не знаємо результатів, але будемо проводити консультації, звичайно, з усіма сторонами»,- наголосила вона, додавши, що від підсумків зустрічі буде прийматися рішення, куди рухатися далі.

Підписка на новини

Щоденні новини Time-UA.com на Вашу поштову скриньку. Отримуйте на свій E-mail останні новини за добу!