На Банковій упевнені, що Яценюк і Яресько домовляться з МВФ

Переговори з місією Міжнародного валютного фонду, яка подовжила свою роботу до 11 лютого, проходять дуже напружено, однак в Адміністрації Президента сподіваються, що уряд дійде згоди щодо всіх дискусійних питань.

Про це на брифінгу у вівторок заявив заступник глави Адміністрації Президента Дмитро Шимків, повідомляє кореспондент Укрінформу.

«Він (переговорний процес.— Ред.) є складний, оскільки є точки зору українського уряду, є точки зору МВФ і знаходяться компроміси або йде дискусія. Тому, на жаль, я не буду вам розказувати про нюанси дискусії. Знаючи той рівень відповідальності, яка лежить зараз на Міністерстві фінансів у першу чергу як на лідері переговорного процесу та Кабінеті Міністрів, я впевнений, що ми дійдемо згоди (з МВФ.— Ред.)»,— сказав Шимків.

Він не уточнив, з яких саме питань ведуться дискусії, зазначивши, що обговорюються теми енергетики, фінансів, регулювання, соціальної та економічної сфери.

«Оскільки переговори проходять досить напружено і практично 24 години на добу, завдання подовжила свою роботу до 11 лютого»,— нагадав Шимків.

Підписка на новини

Щоденні новини Time-UA.com на Вашу поштову скриньку. Отримуйте на свій E-mail останні новини за добу!