Розшукуваний екс-голова "Укрспирту": я в Україні

Колишній керівник ДП «Укрспирт» Михайло Лабутін, якого розшукує МВС і Інтерпол, знаходиться в Україні. Про це він сказав в інтервʼю «Економічній правді», яке незабаром буде опубліковане.

«Я в Україні»,— сказав Лабутін, відповідаючи на питання про те, де він зараз перебуває.

Крім того, екс-керівник «Укрспирту» заявив, що має намір боротися.

«По-перше, я говорю з вами і хочу донести до громадськості реальну картину — те, що є. Сподіваюся на вашу допомогу — на обʼєктивний розбір, на журналістське розслідування. Я не розумію, чому досі не створили робочу групу з депутатів, яка б цим питанням зайнялася»,— сказав він.

Також, він впевнений, що потрібно обʼєктивно розібратися в ситуації.

«Чи є порушення? І якщо їх немає, то навіщо було влаштовувати таке навколо підприємства. Воно вмирає»,— сказав Лабутін.

За його словами, він готовий приїхати і давати свідчення.

«В цілях безпеки я поки не буду озвучувати, де перебуваю. Всім скоро стане відомо, коли ситуація почне приймати інший оборот. Коли стане безпечно і проясниться ситуація. Коли стане зрозуміло, що не так все, як зараз говорять і мене не захочуть запхати у вʼязницю і там зачинити. Я готовий приїхати і давати свідчення. Зараз, як ви розумієте, я не можу сказати, де перебуваю. Але я в Україні і це факт»,— підсумував він.

Нагадаємо, 38-річний Михайло Лабутін оголошений у розшук українськими правоохоронними органами. За допомогою бійців батальйону «Айдар» він 19 грудня зник з лікарні, в якій перебував на стаціонарному лікуванні.

Перед цим Лабутіну було предʼявлено повідомлення про підозру у розтраті 172, 5 млн грн коштів ДП і ухиленні від сплати податків на суму 28,2 млн грн.

Крім того, Лабутін, який оголошений в міжнародний розшук, нарахував собі матеріальної допомоги на суму 287,154 тисячі гривень.

Підписка на новини

Щоденні новини Time-UA.com на Вашу поштову скриньку. Отримуйте на свій E-mail останні новини за добу!