Нардеп В.Омельченко відзвітував за витрачені бюджетні кошти

Народний депутат 7-го скликання Верховної Ради Валерій Омельченко відзвітував за витрачені бюджетні кошти під час його роботи у парламенті з посиланням на сторінку у Фейсбук політика.

“Пройшов рівно тиждень, перш ніж вдалося отримати офіційну відповідь з Верховної Ради. Пам’ятаєте як інтернет ряснів заголовками про те, що майже 300 народних депутатів отримали компенсацію за оренду житла за грудень 2014 року. Моє прізвище якимось дивним чином опинилося у списку, опублікованому на сайті парламенту України”, — написав політик.

Зокрема, В.Омельченко повідомив, що згідно з законом, до витрат депутатів входять: забезпечення проїзду, проходження через зал офіційних делегацій в аеропортах, оренда приміщень, отримання грошової компенсації для створення “належних” житлових умов, оренда житла.

“З цього нескромного переліку депутатських привілеїв мною за весь період роботи були витрачені бюджетні кошти на 8 залізничних — і 2 авіаквитка. Я не буду порівнювати ці витрати з витратами інших депутатів, хоча порівнювати є з чим у всіх фракціях, у тому числі в чинному скликанні. Більш того, ці витрати були вимушеними у зв’язку з офіційним статусом робочих поїздок та датовані вони 2013 роком — задовго до початку військових дій на території нашої держави. Всі інші робочі поїздки, яких було більше, ніж достатньо я оплачував з власних коштів, вважаючи неправильним витрачати бюджетні гроші”, — зазначив політик.

Він також повідомив, що йому дійсно одного разу була нарахована матеріальна допомога, яка додається до заяви на відпустку.

“Мною відразу ж було написано заяву з проханням офіційно перерахувати ці кошти на лікування дитини.Хочу подивитися на звіт про бюджетні витрати діючих депутатів за результатами їхньої діяльності”, — резюмував В.Омельченко.

Нардеп В.Омельченко отчитался за потраченные бюджетные средства

Народный депутат 7-го созыва Верховной Рады Валерий Омельченко отчитался за потраченные бюджетные средства во время его работы в парламенте, сообщает УНН со ссылкой на страницу в Фейсбуке политика.

“Прошла ровно неделя, прежде чем удалось получить официальный ответ из Верховной Рады. Помните как интернет пестрил заголовками о том, что почти 300 народных депутатов получили компенсацию за аренду жилья за декабрь 2014 года. Моя фамилия странным образом оказалось в списке, опубликованном на сайте парламента Украины ”,— написал политик.

В частности, В.Омельченко сообщил, что согласно закону, к расходам депутатов входят: обеспечение проезда, прохождение через зал официальных делегаций в аэропортах, аренда помещений, получение денежной компенсации для создания “надлежащих” жилищных условий, аренда жилья.

“С этого нескромного перечня депутатских привилегий мной за весь период работы были потрачены бюджетные средства на 8 железнодорожных — и 2 авиабилета. Я не буду сравнивать эти расходы с расходами других депутатов, хотя сравнивать есть с чем во всех фракциях, в том числе в действующем созыве. Более того, эти расходы были вынужденными в связи с официальным статусом рабочих поездок и датированные они 2013 годом — задолго до начала военных действий на территории нашего государства. Все другие рабочие поездки, которых было больше, чем достаточно я оплачивал из собственных средств, считая неправильным тратить бюджетные деньги”, — отметил политик.

Он также сообщил, что ему действительно была единожды начислена материальная помощь, которая прилагается к заявлению на отпуск.

“Мною сразу же было написано заявление с просьбой официально перечислить эти средства на лечение ребенка. Хочу посмотреть на отчет о бюджетных расходах действующих депутатов по результатам их деятельности”, — резюмировал В.Омельченко.

Підписка на новини

Щоденні новини Time-UA.com на Вашу поштову скриньку. Отримуйте на свій E-mail останні новини за добу!