Путін розраховує на повторення 2005 року — Луценко

Голова парламентської фракції «Блок Петра Порошенка» та координатор парламентської коаліції Юрій Луценко запевняє, що Верховна Рада не виправдає сподівань Путіна на внутрішні чвари серед українців та українських політиків.

На цьому він наголосив в ефірі програми «Подробиці тижня»

«Путін не має військового шляху в Україні. Він не може виграти у 50-мільйонної країни. Він розраховує тільки на внутрішню розруху в українських головах, на бунт, протистояння, повторення 2005-го року, на розбрат між українцями у будь-якому прояві. Наше завдання — затиснувши амбіції, партійні та політичні інтереси, робити те, що вимагав від нас Майдан та бійці АТО. Поки це вдається, парламент виконує свою функцію»,— резюмував Луценко.

Координатор парламентської коаліції погоджується, що темпи прийняття важливих законів не задовольняють. «На жаль, ми не маємо можливості за тиждень-два розглянути питання, які накопичилися за два десятки років. Але, тим не менше, коаліція у триста голосів дає позитивний результат по всіх напрямках. І це головне, чим я займаюсь»,— зазначив він.

Підписка на новини

Щоденні новини Time-UA.com на Вашу поштову скриньку. Отримуйте на свій E-mail останні новини за добу!