Порядок на виборах охоронятимуть 55 тис. міліціонерів, 11 тис. рятувальників та 16 тис. активістів

МВС в умовах захисту дільниць залучає 55 тис співробітників міліції та 11 тис рятувальників, курсантів МВС та 16 тис активістів. Про це під час брифінгу повідомив заступник міністра МВС Микола Величкович.

«Наразі в Україні маємо понад 32 тисячі виборчих дільниць. Тому прийнято рішення про залучення 11 тисяч співробітників податкової міліції для забезпечення правопорядку на виборах. Проте у ряді районів Луганщини та Донеччини ситуація складна, там захоплюються виборчі дільниці та викрадаються голови виборчкомів. І деякі дільниці просто не зможуть відкритися. Однак робиться все, щоб вибори відбулися.

Також буде залучено більше 900 іноземних спостерігачів виборах та 15 спостерігачів від ОБСЄ на Донеччині та Луганщині.

За словами представника МВС, Міністерство створило „карту“, яка дає можливість відзначати події які відбуваються на виборчих дільницях та оперативно реагувати чи аналізувати ситуацію для подальшого реагування. Усі працівники міліції, котрі залучені на виборах, мають алгоритм дій починаючи від завезення бюлетенів до оголошення результатів виборів.

При МВС створено центр, до якого стікається вся інформація про події під час виборів. До цього центру мають доступ представники ОБСЄ. Представники департаментів МВС виїхали на місця для контролю роботи. Вже створено додаткові батальйони ППС та мобільних груп для реагування на надзвичайні ситуації на виборах»,- сказав він.

Нагадаємо, в Києві в день виборів будуть охороняти правопорядок 6 тисяч працівників міліції.

Зазначимо, у КВУ повідомили, що працівники міліції, які працюватимуть не за місцем проживання, будуть позбавлені права голосувати на місцевих виборах.

Як відомо, Верховна Рада призначила на 25 травня поточного року позачергові вибори Президента, а також вибори Київради та столичного міського голови.

Підписка на новини

Щоденні новини Time-UA.com на Вашу поштову скриньку. Отримуйте на свій E-mail останні новини за добу!