У Білому домі все більше схиляються до надання зброї Україні

Радник президента США з питань національної безпеки Сюзан Райс, яка ще нещодавно виступала категорично проти надання американської зброї Україні, зараз наголошує, що Вашингтон разом з європейськими партнерами думають, як зробити цей «значний крок».

Про це вона зазначила в пʼятницю, представляючи нову Стратегію національної безпеки США, передає власний кореспондент Укрінформу.

«Ми разом з нашими європейськими союзниками ретельно оцінюємо, що буде далі — в контексті економічного тиску та інших форм впливу. Ми вже надаємо військову допомогу Україні. Однак поки що не прийняли рішення стосовно того, щоб розширити характер цієї допомоги, включаючи летальну зброю для оборони»,— відповіла Райс на запитання щодо намірів адміністрації США озброїти Україну.

Вона уточнила, що це питання зараз у стадії розгляду.

«Утім, звичайно, це значний крок, і ми хотіли б зробити його в тісній взаємодії та консультаціях з нашими партнерами»,— сказала Райс.

Вона також зауважила, що саме згода США і Європи в прийнятті рішень щодо розвʼязання кризи в Україні, є ключовим елементом твердої відповіді на російську агресію

Підписка на новини

Щоденні новини Time-UA.com на Вашу поштову скриньку. Отримуйте на свій E-mail останні новини за добу!