Криваві вуличні заворушення в Одесі

В Одесі у п'ятницю, 2 травня, сталася масова бійка. У ході протистояння між активістами Майдану та Антимайдану, а також фанатами одеського та харківського футбольних клубів використовувалося каміння, коктейлі молотова та вибухові пристрої, повідомляється на офіційному сайті міністерства внутрішніх справ України.

Троє людей загинули, більше десяти - поранені в Одесі внаслідок масових сутичок, що почалися під час спроби провести марш за єдність України.

Кілька тисяч прибічників єдності України та футбольних фанатів мали намір провести марш за єдність України. Перешкодити їм прийшли кілька сотень прибічників Антимайдану з битами, щитами та іншими знаряддями, повідомляє "Інтерфакс-Україна". Згодом між противниками почалася масова бійка.

Міліції вдалося розділити сторони кордоном і припинити протистояння, зазначається на сайті МВС. Потім масові заворушення поновилися. За даними одеської міліції, у результаті сутичок троє осіб загинули. 15 людей доставлені до лікарні з травмами різного ступеня тяжкості. Серед поранених є троє працівників міліції. Розпочато кримінальне провадження за ч.2 ст. 294 (масові заворушення).

Підписка на новини

Щоденні новини Time-UA.com на Вашу поштову скриньку. Отримуйте на свій E-mail останні новини за добу!