Стурбований Вашингтон закликає негайно звільнити Савченко

У Вашингтоні серйозно занепокоєні погіршенням стану здоровʼя української льотчиці Надії Савченко та закликають Росію невідкладно звільнити її.

Про це заявила на щоденному брифінгу у середу речник Державного департаменту США Джен Псакі, передає власний кореспондент Укрінформу.

«Ми висловлюємо серйозне занепокоєння з приводу повідомлень про тяжкий стан здоровʼя Надії Савченко, яка досі утримується російською владою»,— зазначила представник зовнішньополітичного відомства США.

Псакі підкреслила, що Надія «продовжує голодування вже 54-ий день на знак протесту щодо її незаконного затримання, і тепер її життя висить на волосині».

Речник держдепартаменту також наголосила, що українська льотчиця утримується в одиночній камері, вона ізольована від сімʼї, доступ представників українського консульства також обмежений.

«Ми закликаємо Росію негайно звільнити Надію Савченко та всіх інших українських заручників відповідно до зобовʼязань за Мінськими угодами, які Росія підписала у вересні минулого року»,— наголосила представник Державного департаменту США.

Підписка на новини

Щоденні новини Time-UA.com на Вашу поштову скриньку. Отримуйте на свій E-mail останні новини за добу!