Томенко: в Україні триває мовлення заборонених російських телеканалів

Народний депутат Микола Томенко (фракція «Блок Петра Порошенка») закликає правоохоронні органи і РНБО відреагувати на тривалу трансляцію в Україні російських телеканалів, тимчасово заборонених для трансляції на території країни, передає «Інтерфакс-Україна».

«Я звертаюся публічно до секретаря РНБО, до правоохоронних структур відсьогодні почати боротися з російською інформаційною агресією»,— заявив Томенко на ранковому пленарному засіданні Верховної Ради в середу.

Депутат нагадав, що Національна рада з питань телебачення і радіомовлення тимчасово заборонила транслювати 15 російських каналів, проте, за його словами, «пакети „НТВ+“ продаються в магазинах України.

»У кожному магазині продають набір «НТВ+», у якому всі ці канали є. За це гроші отримує «Газпром-Медіа»,— зазначив Томенко.

Він також наголосив, що в готелях, ресторанах, кафе в кабельних мережах транслюють 15 російських каналів, які тимчасово заборонила Нацрада з телебачення і радіомовлення.

«Не заяви потрібно робити, а щодня боротися за український інформаційний простір»,— наголосив нардеп.

У минулому році Нацрада з ТБ заборонила ретрансляцію в Україні низки російських телеканалів в ефірних і кабельних мережах.

Йдеться про канали: «Первый канал. Всемирная сеть», «РТР-Планета», «НТВ-Мир», «Россия-24», «TVCI», «Россия-1», «НТВ», «ТНТ», «Петербург-5», «Звезда», «Рен-ТВ», «РБК-ТВ», Life News, Russia Today, «История».

Підписка на новини

Щоденні новини Time-UA.com на Вашу поштову скриньку. Отримуйте на свій E-mail останні новини за добу!