Люстрація триватиме. Яценюка і Петренка вже перевірили

Міністр юстиції Павло Петренко заявив, що процес люстрації не призупинятиметься, незважаючи на зауваження Венеціанської комісії.

Про це він сказав в ефірі 5 каналу у вівторок ввечері.

«Мова йде не про призупинення люстрації. Ті певні зауваження, які були озвучені експертом Венеціанської комісії, ми обовʼязково поправимо»,— запевнив міністр.

За його словами, наразі в Україні триває друга хвиля люстрації, коли перевірку проходять найвищі чиновники.

«Питання щодо перевірки премʼєр-міністра, яка тривала три тижні, його перевірили за останні 10 років, це дуже правильний підхід. Він пройшов перевірку»,— розповів Петренко.

«У мене була така сама ситуація, хоча я насправді на державній службі трошки більше року, з кінця 2012-го року, але мене перевірили за останні 12 років, незважаючи на те, що я працював у приватному секторі, я був приватним адвокатом. Але це правильно. Я підняв всі свої документи. Фіскальна служба перевірила всі доходи мої і витрати, і дала позитивний висновок, що я пройшов люстраційну перевірку»,— додав він.

Петренко повідомив, що генеральний прокурор і відповідні прокурори направили документи в Фіскальну службу для перевірки, все-таки результати поки невідомі.

Міністр зазначив, що президент як особа, обрана на виборах, не проходить люстраційну перевірку.

Петренко запевнив, що наразі люстрація призупинена не буде.

Підписка на новини

Щоденні новини Time-UA.com на Вашу поштову скриньку. Отримуйте на свій E-mail останні новини за добу!