Гройсман відкрив другу сесію Ради

Спікер парламенту Володимир Гройсман оголосив про закриття першої сесії Верховної Ради восьмого скликання.

Про це він заявив на засіданні у вівторок.

Також Гройсман заявив про відкриття другої сесії Ради.

На ранковому засіданні парламенту зареєструвалися 302 народні депутати.

Сьогодні обранці мають розглянути низку законопроектів щодо підвищення обороноздатності держави та забезпечення інформаційної безпеки.

Зокрема, для розгляду в першому читанні винесли законопроект про внесення змін до Закону «Про оборону України» щодо військовополонених і інтернованих в особливий період, законопроект про внесення змін до Закону «Про Національну гвардію України», проект закону про внесення змін до КК щодо військових злочинів та законопроект про військово-цивільні адміністрації.

Водночас парламентарії розглянуть ряд законопроектів, що стосуються інформаційної сфери, серед яких законопроект про внесення змін до деяких законодавчих актів щодо особливостей трансляції (ретрансляції) реклами у програмах та передачах іноземних телерадіоорганізацій, законопроект, що регулює право участі іноземних осіб в телерадіоорганізаціях та законопроект щодо посилення застосування санкцій до ліцензіатів за порушення законодавства про телебачення і радіомовлення.

Депутати розглянуть і проект закону про внесення змін до деяких законодавчих актів щодо діяльності Національного антикорупційного бюро і законопроект про внесення змін до деяких законів щодо волонтерської діяльності.

Підписка на новини

Щоденні новини Time-UA.com на Вашу поштову скриньку. Отримуйте на свій E-mail останні новини за добу!