Полковник з Податкового університету накинувся на депутатку "Самопомочі"

Полковник Валерій Шевчук, благодійник начальника факультету податкової міліції з господарської роботи Національного податкового університету накинувся на депутата від «Самопомочі» Ірину Суслову під час її візиту до вузу в понеділок.

Про це Суслова написала на своїй сторінці у Facebook.

За її словами, вона приїхала за підписами студентів, які вимагають скасування призначення в.о. ректора вузу Павла Пашка і призначення відповідних виборів. Пашко працював у Міністерстві доходів і зборів у часи Януковича і, за словами Суслової, підпадає під люстрацію.

«Нажаль, деякі „добродії“, які працюють в університеті, маючи офіцерське звання, звання полковника, Шевчук Валерій Андрійович, не розуміючи мети мого приїзду о 7:30 ранку до університету накинувся на мене, схопивши за одяг і почав виривати звернення», — написала вона.

Суслова викликала міліцію, яка зафіксувала порушення. Також вона зняла побої і отримала відповідну довідку.

Як розповів «Українській правді» позафракційний депутат Ради Юрій Деревʼянко, Шевчук накинувся на Суслову і вирвав підписи в той момент, коли вона виступала перед студентами. За його словами, загалом підписів було понад 500.

«І його вже інші офіцери відтягнули і вже у нього почали забирати назад документи народного депутата, які він в кінцевому рахунку порвав», — додав він.

Пізніше, за словами Деревʼянка, до Суслової приєднався депутат від «Народного фронту» Михайло Гаврилюк, з яким вона пішла до Пашка і запропонувала йому написати заяву про відставку.

Потім, додав він, Суслова і Гаврилюк звернулися до голови Фіскальної служби Ігоря Білоуса, премʼєра Арсенія Яценюка і Міністерства освіти щодо звільнення Пашка з посади.

Підписка на новини

Щоденні новини Time-UA.com на Вашу поштову скриньку. Отримуйте на свій E-mail останні новини за добу!