Суд залишив Зіневича під домашнім арештом

Печерський райсуд Києва продовжив запобіжний захід екс-директору «Укрінтеренерго» Володимиру Зіневичу — домашній арешт із забороною покидати місце проживання з 21:00 до 7:00.

Як стало відомо, засідання суду відбулося пізно увечері 31 січня.

Як відомо, Апеляційний суд обрав запобіжний захід Зіневичу у вигляді домашнього арешту 16 грудня 2014.

«Незважаючи на представлені аргументи про необхідність зняття домашнього арешту, рішення судді залишилося на боці Генпрокуратури,»,— зазначила захист Зиневича.

Захист Зиневича має намір подати апеляційний позов про зміну рішення Печерського райсуду.

Як відомо, у ГПУ стверджують, що в результаті складання контракту директором «Укрінтеренерго» Володимиром Зіневичем на зміст вугілля з ПАР державі було завдано збитків у розмірі понад 846 млн грн.

Генпрокурор Віталій Ярема заявляв після отримання трьох з шести суден з вугіллям від ПАР, що воно «не горить в українських ТЕС». За його словами, у ГПУ є докази, що вугілля з ПАР неякісне і не відповідає стандартам, які використовуються на Зміївський, Трипільської та Старобешівської ТЕС, які перебувають у структурі «Центренерго».

Чиновникам Держкомпанії «Центренерго» було оголошено підозру в розкраданні державних коштів в особливо великих розмірах.

Печерський суд м.Києва встановив суму застави для директора «Укрінтеренерго» Володимира Зіневича. Напередодні Зіневич був примусово доставлений до суду, який обрав для нього запобіжний захід — 2 міс. тримання під вартою.

Разом з тим суд обрав суму застави в сумі 365 мільйонів гривень.

Разом з тим Україна заплатила ще за два кораблі вугілля з Південно-Африканської Республіки. При цьому, за даними джерела «Української правди», «Центренерго» направило на адресу глави Міненерго лист, що претензій до якості одержуваного вугілля немає.

Підписка на новини

Щоденні новини Time-UA.com на Вашу поштову скриньку. Отримуйте на свій E-mail останні новини за добу!