Ярош не виключив майбутнє злиття зі «Свободою»

Лідер «Правого сектору» Дмитро Ярош не виключає у майбутньому можливість створення єдиної політичної сили разом зі «Свободою» з метою об’єднання націоналістичного руху.

Про це він заявив у середу ввечері в прямому ефірі програми «Шустер LIVE» на Першому національному, передає кореспондент Укрінформу.

«Я не виключаю, що „Свобода“ і „Правий сектор“ в майбутньому можуть стати й одною політичною силою. У будь-якому випадку, у нас немає ніяких ворожих стосунків і ми можемо у перспективі розглядати будь-які конструкції: політичні, партійні. Будемо працювати у тому напрямку, щоб націоналістичний рух був повністю єдиним»,— сказаввін.

На думку лідера «Правого сектора», його організація не має особливих розбіжностей з ВО «Свобода».

«Справа в тому, що для нас якихось великих таких розбіжностей звичайно ж не має. Можливо, ми в якихось питаннях, наприклад в економічному блоці, займаємо іншу позицію, або в питаннях, наприклад, насильницької українізації»,— заявив Ярош.

Водночас, він зазначив, що «Правий сектор» не сприймає «певні заяви тієї самої Ірини Фаріон» через її радикальні висловлювання щодо української мови.

Підписка на новини

Щоденні новини Time-UA.com на Вашу поштову скриньку. Отримуйте на свій E-mail останні новини за добу!