Бойовикам не вдалося оточити Дебальцеве, у Росію везуть "200"

Бойовикам не вдалося взяти в оточення Дебальцеве, незважаючи на заяви бойовиків.

, це підтверджує й керівник групи «Інформаційний опір» Дмитро Тимчук.

«Із заяви про те, що вони взяли нас в оточення в Дебальцеве — це неправда»,— сказав «Українській правді» один з бійців, який перебуває в районі «Дебальцевського плацдарму».

Розвідники повідомляють, що з Горлівки в Росію везуть вантажні машини з «двохсотими»,— також додав співрозмовник « Української правди».

Цю інформацію також підтвердив Тимчук: «Дебальцевського котла» — у першу чергу, через ефективні дії артилерії українських військ".

«Зокрема, у результаті масованих відповідних дій української артилерії, понесли серйозні втрати як передові підрозділи супротивника, так і „другі ешелони“, раніше зосереджені в даному районі для „широкомасштабного наступу“,— написав він у Facebook.

»У цей час серед бойовиків ширяться панічні чутки, що з Дебальцевського плацдарму й одночасно з боку Авдїївки українські війська будуть проводити контрнаступ, з метою «відрізати Горлівку»,— повідомив він.

У районі. Горлівки, на другорядних напрямках, відзначається залишення супротивником ряду позицій і блок-постів.

«Зафіксоване переміщення з Горлівки убік кордону із РФ конвою (2 автомобіля „Урал“) зі знищеними бойовиками й російськими найманцями»,— повідомив Тимчук.

За його словами, у Красний Луч із зони боїв на Дебальцевськуму плацдармі за добу прибуло понад 100 важко поранених бойовиків, у Сніжне доставлене близько 60 поранених, у Шахтарськ — близько 70-ти.

«Командування бойовиків констатує складну ситуацію з медикаментами»,— додав він.

Підписка на новини

Щоденні новини Time-UA.com на Вашу поштову скриньку. Отримуйте на свій E-mail останні новини за добу!