«ЧЕСНО» вимагає розсекретити джерела фінансування партій

Рух «ЧЕСНО» на законодавчому рівні хоче домогтися, щоб політичні партії, кандидати в президенти розкрили джерела свого фінансування.

Про це у вівторок на прес-конференції заявив представник руху Тарас Шевченко.

«Рух ініціює зміну в українське законодавство щодо прозорості фінансування політичних партій та передвиборчої агітації… Сьогодні цей законопроект вже внесений в порядок денний сесії Верховної Ради і вже з другого туру президентських виборів він вже може бути задіяний»,— сказав Шевченко.

Він розповів, що під цим законопроектом уже підписалися нардепи Петро Порошенко, Віталій Кличко, Анатолій Гриценко. «Оскільки Юлія Тимошенко не є народним депутатом і не має право офіційно підписувати такі документи — від її фракції підписалися Сергій Соболєв та Андрій Шевченко. А Сергій Тігіпко навіть не тільки підтримав цей законопроект своїм підписом, а й висловився щодо його доопрацювання в другому читанні»,— сказав він.

Шевченко також зазначив, що подібні речі в європейському суспільстві вже давно врегульовані на законодавчому рівні. «Це стосується «стелі» виборчих фондів, застав, за участь у виборах і надання ефірного часу на телебаченні»,— уточнив він.

На переконання активіста, все це необхідно перейняти і в Україні.

Підписка на новини

Щоденні новини Time-UA.com на Вашу поштову скриньку. Отримуйте на свій E-mail останні новини за добу!