Кількість добровольців при мобілізації скоротилося до 6% - Генштаб

“У ході першої черги часткової мобілізації у 2014 році було призвано лише 20% добровольців від загальної кількості мобілізованих. В ході другої і третьої цей показник становив до 10%. На даний момент при оповіщенні військовозобов’язаних для призову четвертої черги мобілізації ми маємо лише 6%”, — сказав він.

КИЇВ. 27 січня. УНН. Кількість добровольців у рамках часткової мобілізації в Україні, що стартувала 20 січня 2014 року, зменшилася з 10% до 6%. Про це на нараді в Адміністрації Президента щодо запобігання корупції при проведені мобілізації повідомив начальник мобілізаційного управління оборонного та мобілізаційного планування Генштабу ЗСУ полковник Олег Бойко.

Нагадаємо, мобілізація у 2015 році проводитиметься у три черги протягом 210 діб. Протягом трьох хвиль мобілізації планується мобілізувати 200 тисяч українців. Перший етап мобілізації почався 20 січня і триватиме 90 днів — до квітня.

Другий — орієнтовно з квітня і триватиме 60 днів, а третій етап почнеться з червня і також продовжиться упродовж 60 днів.

Мобілізація пройде по всіх областях країни. Жителі тимчасово окупованих “ЛНР” і “ДНР” територій, а також Криму можуть піти на фронт добровільно.

Підписка на новини

Щоденні новини Time-UA.com на Вашу поштову скриньку. Отримуйте на свій E-mail останні новини за добу!