Адвокат Савченко написав листа Путіну як юрист юристові

Адвокат української льотчиці і народного депутата Надії Савченко Марк Фейгін написав відкритого листа президентові Росії Володимиру Путіну.

«Звернутися до Вас мене змусила винятковість ситуації, в якій опинилася моя підзахисна. Поки я пишу Вам, термін її відмови від їжі наблизився до 45 днів»,— пише він у Facebook.

"Процесуального матеріалу, який дозволив би зробити обрунтований висновок про роль Савченко в зазначених вище події більш, ніж достатньо,— продовжує він.— Сім місяців — це більш ніж достатній термін, щоб перевірити дані білінгу телефону обвинуваченої, показань очевидців подій і провести належні процесуальні заходу. Однак Савченко і тепер у вʼязниці «.

Зазначені вище обставини змусили Савченко вдатися до голодування, як останнього способу домогтися чесного і справедливого розгляду, пише адвокат, оскільки суд уже показав, що ні в чому не має наміру розбиратися. Його, за словами Фейгіна, „просто немає“, і в такій ситуації він як адвокат не зумів би не тільки відстояти права навіть самого Путіна, якому загрожувало б довічне увʼязнення, але й захистити від байдужості і знущань.

»…Лякає те, що в останньому моєму з нею спілкуванні у вʼязниці я прямо почув про її бажанні померти. Мої слова не є перебільшенням, в чому легко переконатися, давши собі працю поцікавитися про все у керівництва УЗКС ФСБ Росії, що здійснює оперативне супроводження справи «,— пише російському президентові адвокат Савченко.

»Вам, як юристу, добре відомо одне банальне правило:" коли не знаєш як вчинити, роби по закону «. Чого вже там, Ви самі знаєте, що робити…» — підсумовує він

Підписка на новини

Щоденні новини Time-UA.com на Вашу поштову скриньку. Отримуйте на свій E-mail останні новини за добу!