Росію треба ізолювати — Лінкявічус

Після терактів у Донецьку і Маріуполі Європейський Союз мусить посилити санкції проти Росії.

Про це заявив глава МЗС Литви Лінас Лінкявічус, повідомляє Європейська правда.

«Ті акти, в результаті яких загинули мирні жителі — тепер у Маріуполі, до цього — в Донецьку, називаються терористичними актами. Це наслідок тих дій, я хочу підкреслити, дій Росії, і тієї безвідповідальної позиції, яка була раніше» — сказав міністр.

За його словами, навіть якщо припустити, що бойовики зовсім не слухають Росію, це не зменшує її відповідальності в цілому, оскільки РФ їх «підтримала, надала політичного імпульсу і сучасне озброєння російської армії».

Тому, наголосив глава МЗС Литви, аби запобігти подальшій ескалації подій в Україні, ЄС має посилити санкції проти Росії.

"Європейському Союзу потрібно здійснювати політику, яку він вирішив проводити, та ще більше посилити санкції. Звичайно, завжди потрібен розмова, але ізоляція повинна бути одним із заходів для того, щоб щось змінити у цій ситуації ",— сказав Лінкявічус.

Нагадаємо, високий представник ЄС з питань зовнішньої та безпекової політики Федеріка Могеріні заявила про «невідворотні серйозні наслідки для РФ» через події на Донбасі.

Про нові санкції щодо РФ говорив і глава МЗС Латвії Едгар Ринкевичс.

Підписка на новини

Щоденні новини Time-UA.com на Вашу поштову скриньку. Отримуйте на свій E-mail останні новини за добу!