Україні потрібні лише 10-12 міністерств, а не більше - екс-міністр

Екс-міністр фінансів Віктор Пинзеник вважає, що перезавантаження влади в країні має обов’язково включати ліквідацію зайвих, непотрібних інститутів. Повідомили у прес-службі політика.

«На жаль, у нас функціонує безліч інституцій, які не вирішують, а навпаки створюють додаткові проблеми для суспільства, дублюючи функції один одного, перешкоджають притоку інвестицій і заважають працювати економіці, створюють підґрунтя для корупції. Частіш за все такі інституції потрібні лише самим собі. П’яте колесо завжди заважає рухатися»,— констатував Віктор Пинзеник.

Політик впевнений, що таких установ необхідно позбуватися. На його переконання, в уряді має бути 10-12 ключових міністерств, побудованих за функціональною ознакою із встановленням чіткої відповідальності: хто за що відповідає.

«Назавжди в минуле має відійти практика, коли за одну функцію є декілька відповідальних, що по суті означає відсутність відповідального.

Перелічені кроки є обов’язковими для прориву країни, для успіху в проведенні подальших реформ»,— переконаний Віктор Пинзеник.

Наразі в уряді, який очолює Арсені Яценюк, 17 міністерств. Також у Кабінеті міністрів передбачені посади першого віце-премʼєр-міністрв, віце-премʼєр-міністра з гуманітарної політики і віце-премʼєр-міністра з регіональної політики.

Підписка на новини

Щоденні новини Time-UA.com на Вашу поштову скриньку. Отримуйте на свій E-mail останні новини за добу!