Коломойський подумує про еміграцію

Губернатор Дніпропетровської області та бізнесмен Ігор Коломойський не виключає своєї еміграції в разі перемоги у президентських перегонах Юлії Тимошенко.

Про це він сказав в інтервʼю LB.ua.

«Не знаю поки що. Але швидше так, ніж ні, вона обіцяє знищити олігархів як клас»,— сказав Коломойський, який 2010 року заявляв, що якщо Тимошенко стане президентом, він бачить себе в еміграції.

Він також висловив думку, що ймовірність обрання президента вже у першому турі дуже низька: «Я думаю, менш як 50 відсотків».

Відповідаючи на питання про терміни свого губернаторства, Коломойський сказав: «Стільки, скільки вимагатиме обстановка». А індикатором того, що обстановка більше не потребує, буде «настання миру».

«Я не знаю, як і скільки мені доведеться губернатором пропрацювати, як розвиватиметься обстановка в Україні. Може, на той час, мені вже нецікавий буде бізнес, і я вирішу зайнятися політикою»,— додав він.

На уточнююче питання, чи є це презентацією його подальших намірів, Коломойський заявив: «Ні, це — точно ні. Просто не виключаю нічого, оскільки всіляке в житті буває. Я завжди говорю: мій перший план — не мати жодних планів».

Підписка на новини

Щоденні новини Time-UA.com на Вашу поштову скриньку. Отримуйте на свій E-mail останні новини за добу!