З року в рік азартні ігри стають все доступнішими дляспіввітчизників. Заборона на гральний бізнес діє в Україні лише напапері. А українські лотереї вимушено працюють з простроченимиліцензіями.

З року в рік азартні ігри стають все доступнішими дляспіввітчизників. Заборона на гральний бізнес діє в Україні лише напапері. Про це на своїй сторінці у Facebook написала державнийуповноважений АМКУ Агія Загребельська

Наступний саміт Євросоюзу і країн програми “Східне партнерство”(Вірменія, Азербайджан, Білорусь, Грузія, Молдова та Україна) можепройти в 2020 році. Про це заявив в понеділок журналістамєврокомісар з питань розширення і політики сусідства Йоханнес Ханза підсумками зустрічі ЄС з главами МЗС шести країн вЛюксембурзі.

Уповноважена Верховної Ради з прав людини Людмила Денісовазакликала Російську Федерацію відпустити одного з членів екіпажусудна “ЯМК-0041” на похорони матері. Також вона вчергове закликалазвільнити всіх членів екіпажу цього судна. Про це Омбудсменнаписала на своїй сторінці у Facebook.

Наша країна увійшла до п'ятдесятки найкращих зі 157 держав уновому рейтингу Світового банку - Індексі розвитку людськогокапіталу-2018. Про це повідомляє з посиланням на доповідь СБ.

У Міністерстві соціальної політики працюють над законопроектомщодо професійної пенсійної системи, який скоро будуть подавати назатвердження Кабінету міністрів. Про це в інтерв'ю розповівзаступник міністра соціальної політики Микола Шамбір.

Сьогодні, у середу 10 жовтня, на засіданні СинодуКонстантинопольського патріархату розглядають питання наданняавтокефалії української церкви. Про це повідомляє турецьке виданняАнадолу.

Завтра Екзархи Вселенського Патріарха звітуватимуть у Стамбуліна засіданні Синоду Константинопольського патріархату, лише післяцього можливе обговорення питання Томосу для Українськоїправославної церкви. Про це заявив у Facebook речник УПЦ КПЄвстратій Зоря.

У Стамбулі відбувається засідання Синоду Константинопольськогопатріархату, на якому можуть розглянути питання надання Томосу щодоавтокефалії Української православної церкви, з посиланням на BBCNews Україна передає .

Новий законопроект про українську мову як державну вже у першомучитанні адаптований до закону про освіту та закону про квоти нателебаченні і радіо, і вже на першому етапі з документу вилучені"вразливі" моменти, але дискусія щодо голосування його в ціломубуде дуже непростою і емоційною. Про це заявив голова ВерховноїРади Андрій Парубій, говориться у повідомленні з посиланням напрес-службу парламенту.