НАЗК направило до Вищої ради правосуддя дисциплінарні скарги щодо двох суддів

Національне агентство з питань запобігання корупції направило доВищої ради правосуддя дисциплінарні скарги стосовно двох суддівКиєва. Про це повідомляє прес-служба НАЗК.

На загальних зборах Асоціації міст України її головою переобрали Кличка

з посиланням на прес-службу мера.

Туск запідозрив "план Кремля" у політиці Варшави

Глава Європейської Ради і колишній прем’єр-міністр ПольщіДональд Туск розкритикував політику правлячої в Польщі партії“Право і справедливість” та порівняв її з “планом Кремля”. Про цевін написав у своєму Twitter.

МВС: питання "євроблях" потребує негайного врегулювання

Питання автомобілів з іноземною реєстрацією потребує негайноговрегулювання. Про це заявив міністр внутрішніх справ Арсен Аваков вефірі програми “Право на владу”, говориться у повідомленні зпосиланням на прес-службу МВС.

Рада ухвалила у першому читанні законопроект про аудиторську діяльність

Верховна Рада ухвалила у першому читанні закон про аудиторськудіяльність. Відповідне рішення підтримали 228 народних депутатів,передає кореспондент .

Уряд має відновити контроль за постачальниками продуктів шкільного харчування

Мораторій на перевірки постачальників продуктів шкільного тадошкільного харчування має бути скасований. Про це на своїйсторінці у Facebook повідомив нардеп Сергій Тригубенко

Сущенку дозволили побачення із дружиною та донькою

Українському журналісту Роману Сущенко дозволено черговепобачення з дружиною і дочкою в тюрмі Лефортово. Про це на своїйсторінці у Twitter повідомив адвокат Марк Фейгін.

Порошенко: через освітню реформу захищається українська мова

Через освітню реформу захищається українська мова, а діти вУкраїні будуть мати доступ до навчання українською, не порушуючи іне чіпаючи мову національних меншин. Про це заявив Президент ПетроПорошенко на початку засідання Національної ради реформ, передаєкореспондент .

Суд зобов

Відповідно до матеріалів НАЗК, “Аграрна партія України” улистопаді 2016 року отримала на свої рахунки два внески по 104 тис.грн від ід ТОВ “Науково-технічний центр “Алвіго”, засновником якогоє акціонерне товариство “Алвіго”. Встановлено, що на датуздійснення внесків кінцевими бенефіціарними власниками АТ “Алвіго”були іноземні громадяни (кінцевими бенефіціарними власниками(контролерами) зазначеної юридичної особи є громадяни РФ таЕстонії).

Адвокати Януковича у справі про розстріл Майдану заявили відвід судді

Сторона захисту екс-президента Януковича заявила відвід слідчомусудді Печреського районного суду Києва Світлані Шапутько, якарозглядає клопотання Генпрокуратури про надання дозволу наспеціальне (заочне) досудове слідство щодо екс-президента, якийпідозрюється в організації та керуванні розстрілами активіствМайдана у лютому 2014 року. Про це сторона захисту заявила насудовому засіданні сьогодні ввечері, передає коречспондент .