Помічник держсекретаря США у справах Європи та Євразії УессМітчелл відвідає Брюссель, Тбілісі і Київ з 27 квітня по 3 травня.Про це йдеться в поширеному в четвер заяві Держдепартаменту.

Дуже важливим є недопущення жодних провокацій, жодних спробзірвати процес надання Україні Томосу на автокефалію. Про цеповідомив у четвер заступник глави Адміністрації ПрезидентаРостислав Павленко, передає кореспондент .

Завтра, 26 квітня 2018 року, з 09:00 до 15:00 у зв’язку зпроведенням технічних робіт буде обмежено доступ до публічноїчастини реєстру е-декларації. Про це в мережі Facebook повідомилапрес-служба НАЗК.

Кабінет міністрів схвалив Антикорупційну стратегію на 2018-2020роки, яка передбачає створення та діяльність ВищогоАнтикорупційного суду. Відповідне рішення було ухвалено насьогоднішньому засіданні уряду, передає кореспондент .

з посиланням на “Крим.Реалії”.

Тринадцять народних депутатів не проголосували у квітні жодногоразу, говориться у повідомленні з посиланням на повідомленніКВУ.

Київ вніс віце-мера міста Лінц (федеральна земля Верхня Австрія)Детлефа Віммера в список осіб, яким заборонений в’їзд в Україну.Про це повідомила у вівторок австрійська газета Neues Volksblatt зпосиланням на українського посла в Австрії Олександра Щербу.

з посиланням на DW.

Верховна Рада має ухвалити закон про створення Антикорупційногосуду у травні для того, щоб розрахуватися частково за зовнішнімиборгами попередніх періодів завдяки траншу МВФ. Про це під часгодини запитань до уряду заявив прем’єр-міністр Володимир Гройсман,передає кореспондент .

Верховна Рада на пленарному засіданні у п'ятницю проведетрадиційну годину запитань до уряду. Про це сказано у порядкуденному сьогоднішнього пленарного засідання, передає кореспондент.