Венеціанська експертна комісія Ради Європи закликала угорськувладу скасувати антимігрантський так званий пакет законів “ЗупинитиСороса”. Про це повідомляє з посиланням на заяву, опубліковану насайті Ради Європи.

Денісова: Лікарі кажуть, що у Сенцова відмовляють рецептори

Ситуація зі станом здоров’я українського політв’язня режисераОлега Сенцова є дуже загрозливою, наступна криза може статися вбудь-який момент.

Російський омбудсмен Тетяна Москалькова попросила Генеральногосекретаря Ради Європи Турбйорна Ягланда надати допомогу в захистіправ Кирила Вишинського та Олени Одновол, говориться у повідомленніз посиланням на прес-службу омбудсмена РФ.

Велика Британія заморозила всі активи “Газпрому»на своїйтериторії, аби забезпечити виплату російським монополістом боргу“Нафтогазу”.

Генеральний секретар Ради Європи Турбйорн Ягланд поїде в Москву,де обговорить питання повернення російської делегації доПарламентської асамблеї Ради Європи. Про це написав на своїйсторінці у Facebook народний депутат від БПП Володимир Ар’єв.

Монополіст поштового зв’язку в Україні - компанія Укрпоштазапустила канал експрес-доставки товарів із Китаю JD-Ukrposhta.

Президент Петро Порошенко сподівається вже у вівторок подати доВерховної Ради законопроект про запуск Вищого антикорупційногосуду. Про це він написав на своїй сторінці у Facebook.

Уповноважений з прав людини в РФ Тетяна Москалькова заявила, щоголодуючий український режисер Олег Сенцов додав у вазі, а такожпопросила допустити до нього лікарів, запропонованих українськоюстороною. Про це вона заявила в п'ятницю, говориться у повідомленніз посиланням на ТАСС.

Представниця Білого дому Сара Сандерс ввечері четверга, 14червня, прокоментувала інформацію американського порталу Buzzfeedщодо заяв президента США Дональда Трампа на полях саміту "Великоїсімки" (G7) щодо Криму. Про це повідомляє з посиланням на DW.

Президент США Дональд Трамп заявив лідерам "Великої сімки", щоКрим є російським, оскільки усі, хто живе на півострові,розмовляють російською. Про це повідомляє з посиланням BuzzFeedNews, яке використало два свої джерела у дипломатичних колах длянаписання матеріалу.