На водонапірній башті в центрі міста Новгород-СіверськийЧернігівської області досі висять портрети комуністичних вождівВолодимира Леніна і Йосипа Сталіна. Про це повідомляє Українськийінститут національної пам'яті.

ЄС чекає, що Антикорупційний суд в Україні запрацює до кінця 2018 року

У Європейському Союзі очікують, що Антикорупційний суд в Українізапрацює до кінця 2018 року.

Європейський Союз привітав ухвалення законодавства для створенняВищого антикорупційного суду, чого Брюссель очікує до кінця цьогороку, а також застеріг від "неналежного впливу" на незалежніантикорупційні відомства в Україні. Про це йдеться в оприлюдненійнапередодні заяві від Європейської служби зовнішніх справ.

Україна відновить постачання питної води до Криму, лише заумови, що Росія поверне Україні Крим та Кубань. Про це заявив вефірі одного з українських телеканалів міністр інфраструктуриВолодимир Омелян.

Мати Балуха розповіла про критичний стан сина

Мати українського політв’язня Володимира Балуха побувала напобаченні з сином в ізоляторі тимчасового утримання в окупованомуКриму.

У вівторок, 7 серпня, Слідчий комітет (СК) РБ навідався зобшуками до редакції сайту TUT.by, інформаційного агентства"БелаПАН", офісу Realt.by, редакції газети "Культура" і навітьдодому до деяких журналістів. Слідчі дії тривали більше доби.Відразу ж стало відомо і про затримання журналістів. У рамкахкримінальної справи їх обвинувачують в нелегальному використанніплатних новин державної медіа-компанії "БелТА". Керівництво "БелТА"стверджує, що йдеться "про елементарну крадіжку", але засновникTUT.by Юрій Зіссер вважає, що під формальним приводом влада зачищаєінформаційний простір, пише .

Станом на 1 липня 2018 року в Україні налічувалось понад 240тисяч державних службовців. Про це повідомляється у FacebookНаціонального агентства з питань державної служби

Політтехнолог “Партії регіонів” і екс-глава передвиборного штабуДональда Трампа Пол Манафорт за роботу в Україні у 2010-2014 рокахзаробив понад 60 мільйонів доларів, у тому числі — 31 млн доларіввід українських політиків у 2012 році. Про це заявив судовийбухгалтер ФБР Морган Магіонос на суді у справі про податковізлочини Манафорта, говориться у повідомленні з посиланням на TheWashington Post.

Біля Мар’їнки підірвався прикордонник

У середу, 8 серпня, біля КПВВ Мар’їнка в зоні проведенняоперації Об’єднаних сил на невстановленому вибуховому пристроїпідірвався український прикордонник.

ОБСЄ ініціювала процес встановлення фактів, спрямований наз'ясування достовірності тверджень, зроблених німецькою програмоюARD про нібито витік інформації Спеціальної моніторингової місії доросійських спецслужб. Про це повідомили в прес-службі СММ ОБСЄ увідповідь на інформаційний запит.