Київська міська рада передала Британській королеві Єлизаветі ІІземельну ділянку площею 0,1622 га на вул. Костельній, 13-а вШевченківському районі Києва в оренду на 49 років.

Україна має створити Антикорупційний суд, - Гоф

Україні важливо надати довіру щодо боротьби з корупцією — і дляцього потрібно створити Антикорупційний суд.

Суд продовжує розглядати справу екс-нардепа Шепєлєва

У Печерському районному суді міста Києва продовжується розглядсправи екс-нардепа Олександра Шепелєва, передає кореспондент .

Порошенко закликав австрійський парламент визнати Голодомор в Україні геноцидом

"Під час зустрічі з Головою Національної Ради Республіки АвстріяВольфгангом Соботкою закликав австрійський парламент визнатиГолодомор 1932-33 років в Україні геноцидом українського народу", -написав Порошенко.

У БПП прокоментували відсутність депутатів у ВР через молитовний сніданок у Трампа

Заступник голови фракції БПП Сергій Березенко, коментуючивідсутність депутатів у Верховній Раді через молитовний сніданок уСША за участю президента Дональда Трампа, розраховує, що зустрічіна полях заходу принесуть Україні додаткові дивіденди у співпрацііз міжнародними партнерами, говориться у повідомленні з посиланнямна прес-службу політсили.

Ситник: електронне декларування доходів знаходиться під загрозою зриву

Директор Національного антикорупційного бюро Артем Ситникзаявив, що кампанія електронного декларування доходів українськихчиновників знаходиться під загрозою зриву, про це він сказав вінтерв'ю Reuters, інформує .

До Кнесету Ізраїлю подали законопроект про визнання Голодомору в Україні актом геноциду

На розгляд депутатів Кнесету Ізраїлю внесли законопроект, якийоголошує 6 грудня офіційним днем пам'яті жертв Голодомору і визнаєголод в Україні актом геноциду. Про це повідомляє з посиланням наізраїльський портал NEWSru.co.il.

Суд дозволив заочне слідство стосовно екс-глави СБУ Якименка

Печерським районним судом м. Києва надано дозвіл на здійсненняспеціального (заочного) досудового розслідування стосовноекс-президента Віктора Януковича, екс-глави СБУ Олександра Якименката екс-першого заступника СБУ Володимира Тоцького, говориться уповідомленні з посиланням на повідомлення прес-секретаряГенпрокурора Лариси Сарган у Facebook.

Місія МВФ 12 лютого відвідає Україну

Технічна завдання Міжнародного валютного фонду відвідає Україну12 лютого.

У Міноборони розповіли механізм розподілення фінансової оборонної допомоги від США

з посиланням на прес-службу Міноборони.