Відкрийте нові можливості разом з Education USA

Виставка вищої освіти в США - це найбільший захід за участіамериканських університетів та коледжів в Україні, щоорганізовується мережею Education USA за підтримки Посольства США вУкраїні.

Під час роботи виставки ви зможете поспілкуватися з представниками 12 закладів вищої освіти Сполучених Штатів, а також дізнатись про різні можливості академічної мобільності від Державного Департаменту США.

Якщо вас цікавлять пропозиції грантів та стипендій або ви бажаєте дізнатись більше про процес та умови вступу до американських навчальних закладів, - виставка вищої освіти у США вже чекає на вас.

Цього року виставка вперше проводиться в Одесі. Захід відбудеться 8 листопада за адресою: м. Одеса, готель «Брістоль», вул. Пушкінська, 15.

Також сьомий рік поспіль виставка працюватиме у Києві. У столиці захід відбудеться 10 листопада за адресою: м. Київ, готель «Парк Інн», вул. Велика Васильківська, 55.

Вхід вільний за умов реєстрації.

ЗАРЕЄСТРУВАТИСЬ

Про організаторів: Education USA вже більше двадцяти років є офіційним джерелом інформації щодо освіти в США для українських студентів. Вони є мережею Державного Департаменту США, що складається з понад 400 інформаційно-консультативних центрів для іноземних студентів у понад 170 країнах.

ДІЗНАТИСЬ БІЛЬШЕ

Підписка на новини

Щоденні новини Time-UA.com на Вашу поштову скриньку. Отримуйте на свій E-mail останні новини за добу!