У Профспілці наполягають на виконанні своїх вимог

Після закінчення акції протесту 17 жовтня, у який також взялаучасть Профспілка працівників освіти і науки, делегаціяуповноважених представників від профспілкового віче провела зустрічз віце-прем’єр-міністром Павлом Розенком.

В обговоренні профспілкових вимог також взяли участь міністр соціальної політики Андрій Рева, міністр освіти Лілія Гриневич, в.о міністра охорони здоров’я Уляна Супрун, а також керівники департаментів міністерств різних секторів економіки.

За інформацією освітньої профспілки, голова Федерації профспілок Григорій Осовий окреслив консолідовані вимоги, які були схвалені учасниками всеукраїнської акції протесту, а також передав пакет галузевих вимог, пропозицій, звернень та листів трудових колективів.

«Делегація від Всеукраїнського профспілкового віче попередила урядовців: якщо буде зволікання з розглядом профспілкових вимог, якщо буде й надалі ігнорування поданих ними пропозиції, профспілки вимушені будуть вдатись до масових протестних дій по всій країні, аж до проведення всеукраїнського страйку», - повідомили у профспілці.

Підписка на новини

Щоденні новини Time-UA.com на Вашу поштову скриньку. Отримуйте на свій E-mail останні новини за добу!