В Україні створять реєстр сертифікатів ЗНО

Міністерством освіти розроблений проект Положення про списоксертифікатів зовнішнього незалежного оцінювання. Документ визначаєпроцедуру ведення реєстру сертифікатів ЗНО.

Зазначений список формуватиметься на підставі відомостей та даних, внесених до Єдиної державної електронної бази з питань освіти Українським центром оцінювання якості освіти.

Документом визначено, що список сертифікатів ЗНО міститиме відомості про номер сертифікату, рік проходження зовнішнього незалежного оцінювання, а також результати учасника тестування.

Планується, що список застосовуватиметься під час вступної кампанії до вишів. Зокрема, при реєстрації електронного кабінету для подання заяв на участь у конкурсному відборі вступник зазначатиме інформацію про власний сертифікат. У разі якщо інформація, зазначена абітурієнтом про сертифікат ЗНО, не збігатиметься з інформацією, що міститься у реєстрі, вступник не зможе завершити реєстрацію або створення електронного кабінету.

Зауваження та пропозиції до проекту Положення про список сертифікатів зовнішнього незалежного оцінювання можна надсилати до Міністерства освіти до 26 жовтня 2018 року за адресою: nvi@mon.gov.ua.

Проект документа

Підписка на новини

Щоденні новини Time-UA.com на Вашу поштову скриньку. Отримуйте на свій E-mail останні новини за добу!