В Україні введуть інститут кар’єрного радника

Кабінет Міністрів ухвалив постанову «Про затвердження Порядкуреєстрації, перереєстрації та припинення реєстрації безробітних,ведення обліку осіб, які шукають роботу», яка має на меті змінупідходів роботи Державної служби зайнятості. Документ розробленийМіністерством соціальної політики.

Зокрема, постанова передбачає впровадження в Україні інституту кар’єрного радника, який дозволить забезпечити індивідуальний підхід до кожного клієнта служби зайнятості, якісне надання послуг з планування кар’єри з урахуванням потреб роботодавців та можливостей шукачів роботи.

Також у роботі служби зайнятості планується запровадження профілювання безробітних та шукачів роботи для оцінки можливості їх працевлаштування з урахуванням навичок та кваліфікацій.

Ще одним нововведенням стане введення індивідуальних планів надання послуг та працевлаштування. Такий план буде спільною програмою дій кар’єрного радника та зареєстрованого безробітного, що міститиме спільні зобов’язання обох сторін щодо пошуку роботи та забезпечуватиме індивідуальний супровід і організацію надання послуг.

Підписка на новини

Щоденні новини Time-UA.com на Вашу поштову скриньку. Отримуйте на свій E-mail останні новини за добу!