Профспілка ЛНУ ім. Франка висунула вимоги до уряду

Профком Первинної профспілкової організації працівниківЛьвівського національного університету ім. Франка виступив зізверненням щодо висунення вимог до Кабінету Міністрів стосовнозаробітної плати педагогічних, науково-педагогічних та науковихпрацівників. Текст звернення оприлюднений на сайті профспілковоїорганізації університету.

Зокрема, у профспілці працівників Львівського національного університету ім. Франка висловили занепокоєння подальшим зубожінням працівників освіти.

«Профспілковий комітет Первинної профспілкової організації працівників Львівського національного університету імені Івана Франка констатує, що впродовж останніх двох років педагогічним працівникам заробітна плата підвищувалася двічі тоді, коли заробітна плата науково-педагогічних та наукових працівників не змінювалася. Це створює дисбаланс у заробітній платі зазначених категорій працівників», - наголошують у профспілці.

У зв'язку з чим, первинна профспілкова організація працівників Львівського національного університету пропонує висунути вимоги до Кабінету Міністрів стосовно заробітної плати педагогічних, науково-педагогічних та наукових працівників, а у разі їх невиконання оголосити акцію протесту проти політики штучного заниження розміру заробітної плати науково-педагогічним працівникам і провести її у вересні 2018 року.

Серед основних вимог, які пропонують висунути в профспілці ЛНУ до уряду є: зупинення зростання різниці між прожитковим мінімумом та мінімальною зарплатою, встановлення прожиткового мінімуму на рівні фактичного прожиткового мінімуму, ліквідація заборгованості з виплати заробітної плати, відновлення диференціації посадових окладів відповідно до ЄТС, відновлення виплат доплат і надбавок, передбачених законодавством, педагогічним працівникам та працівникам бібліотек тощо.

Підписка на новини

Щоденні новини Time-UA.com на Вашу поштову скриньку. Отримуйте на свій E-mail останні новини за добу!