Система е-вступу працювала без збоїв, - міністр

Під час вступної кампанії 2018 року система реєстраціїелектронних кабінетів працювала без збоїв, тож і вступники, іприймальні комісії могли комфортно в ній працювати. На цьомунаголосила міністр освіти Лілія Гриневич під час прес-конференції,присвяченій підсумкам вступної кампанії.

«Я хочу зауважити, що, мабуть, найбільш приємною новацією вступу цьогоріч була справно працююча система ЄДЕБО, яка не підвисала і дала можливість як вступникам, так і приймальним комісіям спокійно та комфортно працювати з нею», — зазначила Гриневич.

Також, за словами міністра, реєстрацію електронних кабінетів іноді гальмували помилки вступників.

Зокрема, під час реєстрації кабінету вступники неправильно вказували адресу електронної пошти. Через це вони не отримували лист для активації кабінету на свою скриньку.

Друга розповсюджена проблема полягала в тому, що вступник кілька разів зазначав неправильний пароль під час входу в кабінет і система блокувала його на три години.

Після того, як була відкрита подача заяв, поширеною була ситуація, коли вступники після подачі першої заяви виявляли помилки у внесеній ними інформації. Наприклад, неправильно завантажені скан-копії додатка до атестата або фото.

Підписка на новини

Щоденні новини Time-UA.com на Вашу поштову скриньку. Отримуйте на свій E-mail останні новини за добу!