Завершується термін виконання вимог до зарахування

6 серпня вступники на бакалаврські програми, а такожмагістратури медичного, фармацевтичного та ветеринарногоспрямування, які отримали рекомендації на навчання за коштибюджету, мають виконати вимоги до зарахування.

Зокрема, вступники мають подати необхідні документи до приймальних комісій вишів до 18-ї години 6 серпня.

Зарахування за державним або регіональним замовленням буде проведено до 12-ї години 7 серпня.

У Міністерстві освіт нагадують, що рекомендації до зарахування були надані 1 серпня. У вступників, які змогли отримати бюджетне місце, навпроти однієї з заяв в електронному кабінеті з’явився статус «Рекомендовано до зарахування». Після виконання вимог статус електронної заяви має змінитися на «Включено до наказу».

Якщо вступник не виконає вимоги, то його рекомендація втрачається, а статус електронної заяви змінюється на «Виключено зі списку рекомендованих (навчання за кошти державного (регіонального) бюджету)». Такі вступники втрачають право в нинішньому році на зарахування (переведення) на навчання за державним та регіональним замовленням.

Після 7 серпня також відбуватиметься переведення на вакантні місця бюджету. Воно має завершитися до 18 серпня. Право на переведення за всіма спеціальностями є у вступників, які мають спеціальні умови на участь у конкурсі. На переведення мають право також черговики, які не були рекомендовані за широким конкурсом на бюджетні місця, однак лише за тими спеціальностями, яким надається особлива підтримка і у межах вакантних місць.

Для переведення вступники попередньо мають бути зараховані на навчання за контрактною формою.

ВСТУП.ОСВІТА.UA

Підписка на новини

Щоденні новини Time-UA.com на Вашу поштову скриньку. Отримуйте на свій E-mail останні новини за добу!