На ЗНО в магістратуру зареєстровано 25 тисяч осіб

Понад 25 тисяч вступників до магістратури вже зареєструвались натестування в форматі ЗНО. Відповідні статистичні дані наданіУкраїнським центром оцінювання якості освіти.

Найбільше вступників зареєструвалося в Києві, Харкові, Одесі, Львові, Дніпрі.

У Міністерстві освіти і науки нагадують, що ЗНО для вступу в магістратуру цього року потрібно складати вступникам на спеціальності галузей знань «Гуманітарні науки» (крім спеціальності «Філологія»), «Соціальні та поведінкові науки», «Журналістика», «Право», «Сфера обслуговування» та «Міжнародні відносини».

Зокрема, такі вступники складатимуть єдиний вступний іспит з іноземної мови — англійської, або німецької, або французької, або іспанської. Найбільше вступників наразі зареєструвалося на англійську — 24,4 тисяч та німецьку — понад 950. Французьку обрали майже 200 учасників, іспанську — 38.

Окрім того, вступники на «Право» та «Міжнародне право» складатимуть єдине фахове вступне випробування з права та загальних навчальних правничих компетентностей. На це тестування зареєструвалося понад 13,6 тисяч вступників.

У МОН зазначають, що загалом же цього року очікується до 60 тисяч вступників у магістратуру тих спеціальностей, вступні випробування на які проводитимуться за технологією ЗНО.

Реєстрація таких вступників триватиме до 18 години 5 червня.

ЗНО до магістратури: основна інформація

Підписка на новини

Щоденні новини Time-UA.com на Вашу поштову скриньку. Отримуйте на свій E-mail останні новини за добу!