Таврійський університет запрошує на навчання

Інститут Public Relations і Public Affairs долучиться до процесунавчання студентів магістратури за спеціальністю «Журналістика» вТаврійському національному університету ім. Вернадського.

За словами президента Інституту PR&PA Ксенії Мацкевич, до навчального процесу залучатимуться провідні українські й іноземні експерти з політичної та військової журналістики, журналістських розслідувань та деяких інших дисциплін.

«Це дозволить студентам магістратури вже на старті кар’єри напрацьовувати професійні навички в цих спеціалізаціях. Сподіваюсь, незабаром в університеті з’являться не лише окремі дисципліни, а й нові спеціальності з цих напрямків. Наприклад, спеціальність «політична журналістика». Адже як і сама політика, так і політична журналістика мають нарешті вийти на новий, професійний рівень в Україні», - зазначає Ксенія Мацкевич.

Для подання документів на вступ до магістратури за спеціальністю «Журналістика» до Таврійського національного університету ім. Вернадського залишилось декілька днів для тих, хто має диплом бакалаврату з інших спеціальностей, і десять днів для тих, хто має бакалаврську освіту за цією ж спеціальністю.

Якщо ви маєте бажання вступати до магістратури за спеціальністю «Журналістика» до Таврійського національного університету, але маєте диплом бакалавра за іншою спеціальністю, вам необхідно до 28 травня подати документи до приймальної комісії університету та зареєструватись на єдиний електронний вступний іспит до магістратури з іноземної мови.

Дізнатись більше

Приймальна комісія: (044) 529-00-58, (096) 488-54-86, (063) 038-58-16.

Підписка на новини

Щоденні новини Time-UA.com на Вашу поштову скриньку. Отримуйте на свій E-mail останні новини за добу!