МОН просить посилити заходи з безпеки дітей

У зв’язку з поширенням випадків отруєння школярів газоподібнимиречовинами та з метою організації заходів безпеки в місцях буттядітей дошкільного віку, учнів та студентів Міністерство освіти інауки рекомендує керівникам закладів освіти всіх рівнів вжитизаходів з гарантування безпеки під час навчально-виховного процесу.Відповідний лист направлений на адреси регіональних департаментівосвіти та навчальних закладів країни.

Зокрема, у зв’язку з поширенням випадків отруєння школярів газоподібними речовинами у відомстві рекомендують постійно проводити роз'яснювальну роботу  щодо поведінки в разі виникнення ситуацій, які загрожують безпеці та здоров’ю дітей і працівників, розробити та розповсюдити серед учнів, студентів, педагогічних та науково-педагогічних працівників пам'ятку про правила поводження з виявленими підозрілими предметами.

У рамках проведення заходів безпеки навчальним закладам рекомендовано обмежити доступ на свою територію осіб, які не беруть безпосередньої участі в освітньому процесі. Посилити контроль за недопущенням внесення до приміщень закладів освіти отруйних, вибухонебезпечних та інших предметів, що можуть становити загрозу здоров'ю та життю дітей і працівників.

Також у Міністерстві освіти вважають за необхідне посилити охорону закладів освіти, особливо в регіонах з підвищеним ризиком терористичних проявів та забезпечити оперативне інформування правоохоронних органів у разі виявлення у закладах освіти та на прилеглих територіях підозрілих осіб або предметів, що можуть становити загрозу здоров'ю та життю.

Як відомо, впродовж травня в різних регіонах України зафіксовано декілька випадків отруєння школярів газоподібними речовинами, останній з яких трапився 22 травня в одній з харківських шкіл.

Підписка на новини

Щоденні новини Time-UA.com на Вашу поштову скриньку. Отримуйте на свій E-mail останні новини за добу!