У МОН розробили сервіс для іноземних студентів

Міністерство освіти в травні 2018 року планує запуститионлайн-платформу, що дозволить випробовувати достовірністьзапрошення на навчання іноземних студентів, а також міститимекорисну інформацію про освіту в Україні. Про це повідомив заступникміністра освіти Роман Греба.

За його словами, платформа StudyPass працюватиме за технологією блокчейну.

«Піонером використання платформи StudyPass став сайт Study in Ukraine Українського державного центру міжнародної освіти, а партнерами - e-Ukraine, Intela Solutions. Саме вони реєструватимуть запрошення на навчання іноземним студентам, які можна випробовувати за допомогою Blockchain. Використовуючи інструменти платформи підробити запрошення неможливо. Водночас, його легко можна відшукати за QR-кодом. Додатково на платформі буде розміщена корисна довідкова інформація для іноземних студентів, які планують навчання в Україні», - зазначив заступник міністра.

Завдяки технології блокчейну зареєстровані запрошення будуть захищені від змін спеціальними засобами. Також система показуватиме найменші зміни файлу і допомагатиме їх швидко виявити. Усе це допоможе убезпечити іноземних студентів від підробних запрошень на навчання та відкриє доступ до цієї інформації у будь-який час.

Підписка на новини

Щоденні новини Time-UA.com на Вашу поштову скриньку. Отримуйте на свій E-mail останні новини за добу!