ЗНО показує недоліки підготовки юристів, - Ковтунець

У Міністерстві освіти і науки зазначають, що проведення ЗНО привступі до магістратури з «Права» не лише дозволяє забезпечуватидоброчесність при вступі та покращувати якість навчання у вишах, ай показує переваги й недоліки нинішньої системи підготовки юристівв Україні.

«Для нас ця подія є знаковою, бо вже довгий час триває робота з реформування правничої освіти в Україні. Як ви знаєте, ми впровадили єдине вступне випробування за технологією ЗНО для вступу в магістратуру за спеціальністю «Право». Він показав як переваги, так і недоліки нинішньої системи підготовки юристів в Україні — з цього приводу було проведено та вже раніше презентовано масштабне дослідження. Але зараз нам треба робити й інші кроки для забезпечення якості правничої освіти», — зазначає перший благодійник міністра освіти Володимир Ковтунець.

За його словами, комплексну політику та подальші дії щодо реформування буде закладено в Концепцію розвитку юридичної освіти в Україні, яка нині перебуває на фінальній стадії підготовки. У ній, зокрема, буде визначено практичну складову підготовки правників, механізми внутрішнього забезпечення якості юридичної освіти тощо.

Як відомо, Міністерством освіти затверджений Порядок організації та проведення вступних випробувань, що проводяться з використанням технологічних процесів зовнішнього незалежного оцінювання для вступу на магістерський рівень вищої освіти в 2018 році. Документ визначає порядок організації та проведення ЗНО для вступу у магістратуру.

Підписка на новини

Щоденні новини Time-UA.com на Вашу поштову скриньку. Отримуйте на свій E-mail останні новини за добу!