Міжнародні можливості УБС розширюються

Міжнародні можливості Університету банківської справирозширюються. Окрім програм академічної мобільності, за якимистуденти можуть, з отриманням європейської стипендії, вчитись уПольщі, Люксембурзі, Латвії, Литві, Чехії та інших країнах, у 2018році вступники до УБС зможуть паралельно навчатися та отриматидиплом бакалавра одного з кращих економічних УніверситетівЦентральної та Східної Європи - Краківського економічногоуніверситету (Cracow University of Economics).

За словами ректора університету Анжели Кузнєцової, українські студенти отримають доступ до європейських програм підготовки майбутніх фінансистів та менеджерів, найновіших наукових досліджень та проходження практики у відомих європейських компаніях за кошти ЄС.

Проректор з міжнародного співробітництва Олексій Другов зазначив, що студенти протягом перших двох років навчатимуться в Україні (Києві, Львові, Харкові або Черкасах). До програми їх підготовки входитиме частина дисциплін Краківського економічного університету та посилене вивчення мови. Далі студенти навчатимуться в одному з найгарніших та найулюбленіших студентами європейських міст - Кракові.

Така схема організації навчання дозволяє протягом одного циклу навчання отримати два дипломи бакалавра і знизити вартість освіти у європейському закладі вищої освіти більше ніж удвічі. Отримати якісну освіту та диплом престижного європейського університету можна за ціною меншою, ніж 3 000 євро за весь цикл навчання.

Окрім того, студенти УБС можуть навчатись за бюджетною формою і отримувати стипендію, навіть перебуваючи на навчанні у Польщі. Усі студенти цих програм також забезпечуються проживанням у сучасних гуртожитках УБС та КЕУ. Отримавши ж два дипломи, вони зможуть без усіляких обмежень влаштуватись у будь-яку європейську компанію, відповідно до отриманого фаху.

Більш детальну інформацію можна отримати за телефонами: (067) 979-74-63, звертатися до Наталії Дунас.

ДІЗНАТИСЬ БІЛЬШЕ

Підписка на новини

Щоденні новини Time-UA.com на Вашу поштову скриньку. Отримуйте на свій E-mail останні новини за добу!