МОЗ відсторонило від роботи ректора НМУ Амосову

У Міністерстві охорони здоров'я ухвалено рішення провідсторонення від виконання обов’язків ректора Національногомедичного університету Катерини Амосової. Про це у своєму Facebookповідомила в.о. міністра Уляна Супрун.

За її словами, причиною відсторонення ректора від роботи є зрив проведення в університеті ліцензійного іспиту «Крок 1. Стоматологія».

Сьогодні одночасно в усіх медичних ВНЗ України, які готують лікарів-стоматологів, мав відбутися ліцензійний іспит «Крок 1. Стоматологія». Єдиний навчальний заклад, що не провів іспит за графіком — Національний медичний університет ім. О.О. Богомольця», - повідомила Супрун.

Вона також зазначила, що графік проведення іспиту був попередньо погоджений МОЗ, а 02 лютого міністерство звернулось до керівництва університету з вимогою забезпечити проведення навчально-виховного процесу на рівні державних стандартів освіти, відповідно до умов контракту між МОЗ та ректором НМУ ім. Богомольця.

«Натомість договір між університетом та Центром тестування - єдиною уповноваженою на проведення ліцензійних іспитів «Крок» організацією — так і не було укладено. Як наслідок студенти 3 курсу стоматологічного факультету НМУ позбавлені можливості скласти обов‘язковий для продовження навчання іспит», - наголосила в.о. міністра.

Уляна Супрун також додала, що заручниками ситуації стали студенти, які позбавлені можливості до речі здати обов‘язковий іспит та продовжити своє навчання.

«МОЗ України здійснить необхідні заходи для забезпечення проведення іспитів в університеті імені Богомольця для студентів. Разом з тим, МОЗ України відсторонює від виконання обов’язків ректора НМУ Амосову К.М. і створює комісію для аналізу цієї ситуації і вжиття відповідних заходів», - повідомила в.о. міністра охорони здоров'я.

Підписка на новини

Щоденні новини Time-UA.com на Вашу поштову скриньку. Отримуйте на свій E-mail останні новини за добу!