Телебачення і навчальний процес: 5 міфів про шкоду телевізорів

Легенди про телевізори з‘явилися з різних причин. І якщо деякі зних раніше мали хоч якесь раціональне зерно, то зміни якості,властивостей і характеристик сучасних моделей не залишили їм жоднихшансів.

Купити нинішній і якісний телевізор можна на сайті www.moyo.ua. А ми спробуємо зруйнувати найпопулярніші міфи, які на підсвідомому рівні впливають на споживача.

1. Шкода для зору. Все залежить від відстані до екрану, терміну безперервного перегляду і якості телевізора. Сучасні виробники, до речі, докладають максимум зусиль, щоб звести нанівець усю «теоретичну» шкоду їх продукції. І в них це непогано виходить.

2. Вплив на психіку. Подейкують, що тонка душевна організація школяра може похитнутися від телеконтенту. Очевидно, що це неможливо, якщо отримана інформація проходить через мінімальні фільтри. Контроль батьків – і ніяких проблем.

3. Деградація і проблеми з пам‘яттю. Існує думка, ніби перегляд ТБ знижує інтелектуальні здібності. А що, якщо подумати логічно? Сприйняття аудіовізуальної інформації навпаки сприяє поліпшенню пам’яті і появі нових знань.

4. Перегляд телевізора – пряма дорога до невивчених уроків. Звичайно, якщо дитина постійно просиджує перед екраном, ігноруючи будь-які інші заняття, то варто задуматися. Але якщо вона всього лише приділяє годину улюбленому мультфільму або передачі – боятися нема чого.

5. Телебачення – суцільні заклики до насилля та агресії. Насправді, більшість дитячих передач на сучасному ТБ спонукають до альтруїзму та примушують задуматись. Крім того, вони мають повчальний характер та сприяють розвитку критичного мислення.

Звичайно ж, вище наведено лише найпоширеніші міфи про шкоду телебачення – на просторах мережі Інтернет можна знайти ще дуже багато легенд, яким не варто беззаперечно довіряти. Не можна сказати, що телевізор – це найкорисніший у світі винахід, але й дискредитують його зовсім незаслужено.

Підписка на новини

Щоденні новини Time-UA.com на Вашу поштову скриньку. Отримуйте на свій E-mail останні новини за добу!