17 лютого День відкритих дверей в МАУП

Все ще не визначились із майбутнім місцем навчання або ж маєтесумніви щодо обраного фаху? Викладачі та студенти радо дадутьвідповіді на всі ваші питання та допоможуть визначитись знайважливішим у житті вибором. Вже цієї суботи, 17 лютого,співробітники МАУП запрошують вас відвідати День відкритих дверей внайбільшому недержавному вузі України — Міжрегіональній Академіїуправління персоналом.

Тільки в цей день гості заходу матимуть можливість ознайомитися з матеріально-технічною та науково-методичною базою ВНЗ, поспілкуватися зі співробітниками Академії, а також отримати знижку 20% на сучасну європейську освіту. Навчання в МАУП дає можливість опанувати сучасні професії в сфері ІТ-технологій та блокчейну, інтернет-маркетингу, політології, міжнародного права і багатьох інших. Тож, якщо ви мрієте стати затребуваним і високооплачуваним фахівцем і побудувати успішну кар’єру — почніть свій професійний шлях разом з МАУП!

Звертаємо вашу увагу, що МАУП має численні регіональні відділення та філії більше ніж в двадцяти містах по всій Україні. Це дасть вам змогу отримати вищу освіту, не покидаючи рідного дому, навчатися та професійно розвиватися в знайомому місті, поруч із сім’єю та друзями. У цей день 22 відділення Академії також відчинять свої двері для відвідувачів. Більше інформації про регіональні відділення МАУП ви можете дізнатися за посиланням.

Також варто зауважити, що за потреби поєднання навчання із роботою ви можете обрати одну із зручних форм навчання, що пропонує МАУП — заочну або дистанційну.

Якщо ж єдиною перепоною на вашому шляху до отримання освіти є недостатня кількість балів з незалежного оцінювання або ж відсутність сертифікату, можна обрати навчання зі вступом без ЗНО. Завдяки спільній програмі Університету менеджменту в Легниці (Польща) та МАУП вам не потрібен сертифікат ЗНО для вступу. Зарахування відбувається на основі атестата про повну середню освіту та за результатами співбесіди. Докладну інформацію про програму читайте за посиланням.

Зареєструвавшись на спеціальному сайті, ви автоматично отримаєте знижку 20% на навчання! Не проґавте свій унікальний шанс - відвідайте День відкритих дверей у МАУП 17 лютого! МАУП чекає на вас!

ЗАРЕЄСТРУВАТИСЬ

Телефони приймальної комісії: (044) 490-95-05, (044) 494-47-47.

Відкрийте себе в МАУП!

ДІЗНАТИСЬ БІЛЬШЕ

Підписка на новини

Щоденні новини Time-UA.com на Вашу поштову скриньку. Отримуйте на свій E-mail останні новини за добу!