Впровадження електронної освіти може зайняти 5 - 7 років, - Гриневич

Впровадження цифрової освіти в Україні триватиме від 5 до 7років. Про це в ексклюзивному інтерв’ю «Дню» повідомила міністросвіти і науки України Лілія Гриневич.

  • Твіт

«Повноцінне її (електронної освіти - ред.) впровадження — це готова національна платформа з матеріалами за усіма предметами, розвинений ринок електронних підручників і наявність відповідних пристроїв, з якими може працювати кожен вчитель і учень. Якщо дивитися з такої точки зору, це щонайменше п’ять, а може й сім років», - пояснила міністр.

Вона зазначила, що наразі існує «цифровий розрив» між вчителями та учнями, діти у селі не мають можливостей оволодіти навичками цифрової компетентності.

«Сьогодні у нас існує «цифровий розрив» між вчителями та учнями, діти у селі не мають можливостей оволодіти навичками цифрової компетентності. Це потребує більш тривалих інвестицій і проекту. Світовий банк займався цим у кількох країнах. Тож ми домовилися про експертну оцінку Світового банку з цього приводу. Вони зроблять огляд по Україні і за рік-два ми можемо розраховувати на погодження такого проекту», - підкреслила Гриневич.

Також вона зазначила, що МОН опрацьовуватиме документи щодо критеріїв до електронних підручників, а Світовий банк дасть Україні міжнародну експертизу, щоб ми «розробляли ці критерії правильно, з урахуванням уже «набитих гуль», через які пройшли інші країни». 

Повний текст інтерв’ю читайте за посиланням.

Підписка на новини

Щоденні новини Time-UA.com на Вашу поштову скриньку. Отримуйте на свій E-mail останні новини за добу!