МОН заявляє, що кадрові конкурси проводить чесно

Державний секретар МОН Павло Полянський наголошує, що метоюконкурсу з відбору фахівців з питань освітньої реформи, якийоголошений Міністерством освіти, є пошук мотивованих і якіснихфахівців людей, які не є представниками системи.

Про це чиновник сказав під час прес-конференції, що була присвячена другому етапу конкурсного відбору з кадрового формування нових директоратів МОН.

«Ми успішно провели конкурс шести генеральних директорів. До Міністерства освіти і науки немає жодного судового позову на дії конкурсної комісії. Немає жодної скарги. Ті люди, які не пройшли, в них імовірно якийсь осад залишився», - зазначив Полянський.

Він також запевнив, що у Міністерства освіти немає пріоритету для працівників відомства, які беруть і брали участь у конкурсі.

«До прикладу, на посаду генерального директора директорату професійної освіти з поміж інших учасників балотувався і скромний директор департаменту Міністерства освіти і ще декілька працівників. У результаті комісія прийняла рішення не визначати переможців. Також на інші позиції балотувались представники Міністерства освіти», - сказав державний секретар відомства.

Він також навів ще один приклад конкурсу на посаду очільника директорату інклюзивної та позашкільної освіти, де у фіналі керівник громадської організації здобула перемогу у представника міністерства.

Результати конкурсів на вакантні посади очільників п'яти інших директоратів МОН Полянський, який є головою конкурсної комісії, не прокоментував.

Як відомо, наприкінці жовтня Міністерство освіти і науки оголосило підсумки конкурсу генеральних директорів семи директоратів, які реалізовуватимуть реформи в сфері освіти і науки. Конкурсна комісія МОН визначила переможців відбору у шести директоратах. Директорат професійної освіти не отримав керівника. На цю посаду буде оголошено новий конкурс.

За результатами конкурсу майже всі нові посади фахівців, заробітна плата яких складатиме більше 50 тисяч грн, отримали чиновники Міністерства освіти і науки.

Зокрема, директорат стратегічного планування та європейської інтеграції очолила начальник управління міжнародного співробітництва та європейської інтеграції МОН Ганна Новосад.

Директорат дошкільної та шкільної освіти МОН очолив захисник директора департаменту кадрового забезпечення відомства Андрій Осмоловський.

Директорат вищої освіти і освіти дорослих дістався директору департаменту вищої освіти відомства Олег Шаров.

Директоратом науки управлятиме директор департаменту науково-технічного розвитку МОН Дмитро Чеберкус.

Директорат інновацій та трансферу технологій очолить заступник директора Департаменту інноваційної діяльності та трансферу технологій МОН Дар'я Чайка.

Єдиним представником громадського сектора, яка очолить дирекорат МОН з інклюзивної та позашкільної освіти, обрана голова правління громадської організації інвалідів «Родина» Лариса Самсонова.

Директорат професійної освіти не отримав керівника. На цю посаду буде оголошено новий конкурс.

Підписка на новини

Щоденні новини Time-UA.com на Вашу поштову скриньку. Отримуйте на свій E-mail останні новини за добу!